Aktualności

Home 9 Aktualności 9 30-lecie Agromund Sp. z o.o.

30-lecie Agromund Sp. z o.o.

         W dniu 19 listopada 2022r w Hotelu Arkas w Prószkowie odbyła się uroczysta Gala z okazji 30-lecia Agromund Sp. z o.o.

     Do wspólnego świętowania Zarząd Spółki, zaprosił rodzinę, przyjaciół, partnerów biznesowych, klientów i pracowników.

Zarząd Spółki, podziękował wszystkim obecnym na Gali za wsparcie, współpracę i lojalność, jak i podkreślił, że dokonania i rozwój firmy nie byłyby możliwe bez udziału naszych Partnerów biznesowych i klientów.

Przyjmując kryteria czasu i zakresu współpracy podczas uroczystości Zarząd przyznał 16 statuetek dla firm i osób szczególnie zasłużonych dla Spółki.

Jubileuszowa Gala, była również okazją, do zapowiedzi nadchodzących zmian organizacyjnych Spółki. Od 2023 r. Spółką zarządzać będzie młode pokolenie; Dyrektor Spółki Bogumiła Lisek oraz córka wspólników Spółki Patrycja Podeszwa. Obie Panie już teraz są zaangażowane w prowadzenie biznesu, a niebawem mają przejąć pełną kontrolę i odpowiedzialność.

Uroczystą Galę uświetniły wspaniały Recital Mai i Andrzeja Sikorowskich, wystawa obrazów  artysty malarza Pana Artura Kardamasza a zabawę do białego rana zapewnił energetyczny zespół Juicy Pop.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom, za uświetnienie naszej Gali. Dziękujemy za hojność, Fundacja “Mundi” założona przez Edmunda Podeszwę zebrała znaczną kwotę na rzecz Jakuba Wachnika.

Mamy nadzieję, że wieczór dla wszystkich pozostanie niezapomniany.