Aktualności

Home 9 Aktualności 9 To się przyda po małych żniwach!

To się przyda po małych żniwach!

🌱 Po zbiorze jęczmienia warto jak najszybciej zastosować nawozy zawierające azot, najlepiej w formie amidowej 👉 np. RSM lub Pulrea +INu.

➡️ Pozwala to na szybsze rozkładanie słomy ➡️ przygotowuje pole pod siew poplonu lub kolejną uprawę.

👉 Dobre żniwa to pierwszy krok do udanego sezonu letniego i jesiennego 👍 Wybierz sprawdzone marki nawozowe 👌

#nawozy #żniwa #jęczmień

Link do artykułu: https://nawozy.eu/wiedza/porady-ekspertow/zboza/male-zniwa-2025-jak-efektywnie-zebrac-jeczmien-ozimy-i-przygotowac-pole